Pályázati projektmenedzser gyakornoki pozíció – munkalehetőséggel

Európai uniós pályázatokhoz kapcsolódó projektmenedzsment területre gyakornokot keresünk, nyíregyházi irodába.
Feladatok: közreműködés pályázatok elkészítésében, ügyfelekkel való kapcsolattartás, elszámolások készítése, pályázati-és ügyfél dokumentáció kezelése, pályázati programok megvalósításában történő részvétel.

Elvárások:

– felsőfokú végzettség vagy utolsó éves hallgatói jogviszony elsősorban közgazdász, pénzügyi vagy gazdasági területen, pályakezdők jelentkezését is várjuk,

– gyakornoki idő alatt legalább heti 20 órában irodai munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztással,

– MS Office magas szintű ismerete,

– kiváló kommunikációs képesség,

–  precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

– munkatapasztalat, változatos feladatok, kiváló karrierlehetőség, piacképes szakmai tudás megszerzése,

– sikeres gyakornoki időszakot követően (várhatóan 3 hónap után) főállású munkaviszonyt biztosítunk, kezdő munkabér nettó 125-130 e Ft.

– gyakornoki idő alatti juttatások megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, kérjük megjelölni a gyakornoki idő alatti juttatások iránti igényt és azt, hogy milyen Ön számára a megfelelő munkahely. Jelentkezését a hadobasclaudi@gmail.com e-mail címre várjuk!